Financování

Informace o financování

Část kupní ceny lze, v závislosti na konkrétní situaci jednotlivého klienta, financovat formou hypotečního úvěru. Pro klienty projektu NA VACKOVĚ jsme připravili ve spolupráci se společností Hyposervis Consulting a.s. zvýhodněný úvěrový produkt, který jsme zajistili ve vybraných bankách za jedinečných podmínek.


Co získáte

  • NEJNIŽŠÍ dosažitelné úrokové sazby
  • NULOVÉ poplatky za zpracování hypotéky
  • znalecký posudek ZDARMA
  • NULOVÉ administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky

Hypotéka je dnes obecně díky široké nabídce bank sice snadno dostupná, nicméně vzhledem k množství nabízených hypotečních produktů a rozdílnému přístupu toho kterého bankovního ústavu ke klientům vyžaduje větší nároky na orientaci v této problematice. Abychom Vám tuto orientaci v současném hypotečním prostředí co nejvíce usnadnili a Vaše hypotéka byla skutečně pro Vás tou nejvhodnější, rozhodli jsme se spojit naše síly s nejstarším hypotečním makléřem v ČR, právě se společností Hyposervis.

Svěřte se tedy do péče makléřům Hyposervisu a využijte 16 let jejich zkušeností zcela ZDARMA

Poskytnou Vám komplexní odborné poradenství a pomoc při zajištění hypotečního úvěru a zajistí koordinaci při hypotečním financování mezi Vámi, jednotlivými hypotečními bankami a námi jako prodávajícím. Hyposervis je zárukou maximálně zjednodušeného a efektivního přístupu při financování Vašeho bydlení. Spolupracuje se všemi hypotečními bankovními domy a je tak schopen Vám představit celou aktuální nabídku hypotečních produktů. Společně s Vámi pak vybere nejvhodnější model řešení právě pro Váš případ a celým procesem hypotečního financování Vás bezpečně provede.

Pro více informací kontaktujte přímo makléře, který Vám připraví již konkrétní nabídku na míru.


Zkušený makléř

Bc. Vratislav Donát
www.hyposervisgroup.cz
Senior Credit Consultant
Partner

Králodvorská 1086/14
110 00 Praha 1
vratislav.donat@hyposervisgroup.cz
mobil: +420 731 158 640

 

www.intelioBOX.com

Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit.